I perioden 2011 - 2013 er følgende personer med i Musikk i Skolens styre:

Geir Grav er rektor ved Åndalsnes ungdomsskole, og leder en enhet som består av ungdomsskolen, Rauma kulturskole og Rauma voksenopplæringssenter. Han har blant annet mastergrad i skoleledelse, og har forsket på den estetiske dimensjon i opplæringen.
Han har vært leder av referansegruppen for Den kulturelle skolesekken, og er styremedlem i Samarbeidsforum for estetiske fag (SEF) og i det nasjonale Vitensenterstyret.
E-postadresse: rektor.aus(at)rauma.kommune.no

Kai Lennert er førsteamanuensis ved Høyskolen i Nord-Trøndelag. Han har vært prosjektleder for en rekke prosjekter i regi av Norsk Kulturskoleråd og Fylkeskulturetaten, og er en av forfatterne bak musikkverkene MusikkisuM og Tempo! på Cappelen forlag. Han har også skrevet boken Komponering, Kunnskap og Kreativitet utgitt på Musikk i skolens forlag. Kai Lennert er en av Musikk i Skolens aktive kursholdere.
E-postadresse: kai.l.johansen(at)hint.no
(Tekst kommer)

Kjell Are er rektor på Høyjord barneskole i Andebu kommune, Vestfold. Han er utdannet lærer med tilleggsutdanning innen musikk, administrasjon og ledelse, og har vært hobbymusiker i flere band. Kjell Arne er en forkjemper for musikkfagets plass i skolen.
E-postadresse: kam(at)hoyjordskole.no
(Tekst kommer)
(Tekst kommer)
(Tekst kommer)
(Tekst kommer)
(Tekst kommer)